Myslíte si, že o nich víte všechno? Nebo jste naopak přesvědčena, že o nich nevíte nic? Jste přesvědčena, že jsou průhlední až až, nebo jim vůbec nerozumíte?

Ať jste odpověděla tak, nebo tak, ve hře Vše o mužích se jistě dozvíte víc, než byste chtěla. Maroš Kramár, Michal Slaný a Filip Blažek vás zavedou do svého světa, do světa, kam málokterá žena vkročí. Předvedou se celkem ve dvanácti rolích – jako „bouchači“, záletníci i starci, kteří zapomněli, na co si vlastně mají vzpomenout – a zatáhnou vás do svých nekonečných diskuzí nejen o ženách. Vlastně mluví o všem možném… Ženy jsou jen jakási přidaná hodnota. Dozvíte se, jak muži sami sebe vidí, za co se stydí a za co nestydí.  Nechybí ani homosexuální part. Řeči se točí hodně kolem sexu a přidanou hodnotou je to, že všichni tři protagonisté improvizují, seč jim síly stačí. Zaplatíte si půldruhé hodiny a budete se bavit tři a půl! Někdy to prý hercům ujede a baví vás i hodin pět…

7

Hra je uváděna jako tragikomedie, ale vlastně co je na ní tragického? Je to náramná švanda!

Já sama ji viděla dvakrát v rozmezí několika let a musím říct – zraje jako víno! Doporučuji vám ji, rozhodně si tuhle sondu do mužské duše nenechte ujít! Navíc v příjemném prostředí Letní scény na Vyšehradě se budete bavit dvojnásob.

Pokud nestihnete divadlo teď, na podzim si na tuto báječnou hru můžete zajít v Praze do divadla Palace, nebo sledovat program ve vašem kraji. Hra jezdí i po republice!

Více na : www.studiodva.cz

Foto: Archiv