Nemáte čas na zdlouhavé foukání? Tak to patříte k většině uspěchaných žen! Dobrá zpráva tedy je, že vysoušení vlasů může být díky dvěma novinkám z řady Schwarzkopf Professional OSIS+ vyřízené v mnohem kratším čase. 

OSiS+ Blow & Go představuje dva inovativní spreje: OSiS+ Blow & Go THICK, který dodává vlasům skvělý objem a elegantní lesk a OSiS+ Blow & Go SMOOTH, jenž přináší dokonalé uhlazení a luxusní hebkost. Oba spreje nabízí všem módním nadšencům skvělé stylingové možnosti v salonu i doma. Tyto praktické novinky jsou dostupné v partnerských salonech Schwarzkopf Professional.

OSiS+ Blow & Go THICK, 299 Kč Vlasy díky němu vypadají silnější a plnější a zároveň jsou dokonale zvlhčené. Díky nové technologii dodává účesu pevnost a péči bez zatěžování vlasů. Jednoduše ho nastříkejte na vlhké vlasy, vyfénujte je a upravte dle potřeby.

OSiS+ Blow & Go SMOOTH, 299 Kč Pokud chcete mít dokonale lesklé a uhlazené účesy nebo luxusní jemné vlny, je tou pravou volbou. Inovativní receptura zajišťuje dlouhotrvající hebkost a neuvěřitelný lesk vlasového povrchu stejně tak jako perfektní kontrolu účesu bez poletování vlasů.

Foto: Archiv