Herečka Jana Švandová (66) a moderátorka Michaela Ochotská (29) se nezdají! Kdo by byl řekl, že se tyhle dvě dámy někdy vrhnou do tajů finančních služeb?!

"Mě zaujal hlavně fakt, že ještě před tím, než začnou obchodovat, TeleTrade své klienty zdarma zaškoluje," podivovala se Švandová na slavnostním otevření kanceláře zmíněné finanční společnosti.

"Alespoň vím, do čeho jdu a jak se k tomu správně postavit!" dodala herečka, která se nedávno vrátila z dovolené v Africe, kam se odjela zdokonalovat v golfu.

To Ochotskou zaujalo něco jiného. "Líbí se mi, že se jedná o synchronní obchodování, což znamená, že si vyberete obchodníka, který má dobré výsledky, napojíte se na něj a v podstatě kopírujete jeho obchody, ale provizi mu platíte jen za ty ziskové," rozhovořila se Míša, která do tajů peněz a jejich zhodnocování rychle pronikla.

"A taky je fajn, že se obchoduje na internetu, takže kvůli tomu nemusíme nikam jezdit a své penízky můžeme rozmnožovat pěkně v pohodlí domova," dodala Ochotská, která se svým miláčkem, tenistou Lukášem Rosolem před nedávnem odjela do Holandska. Kvůli své lásce dokonce oželela Ples v Opeře, kam se moc těšila.

Foto: Archiv