Modelka Vlaďka Erbová (32) je pod čepcem! I když to už chvíli vypadalo, že ze svatby s fotbalistou Tomášem Řepkou (39) nadobro sejde, vše se v dobré obrátilo a z krásky už je paní Řepková.

Šťastná Vlaďka se na nedávné party pochlubila snubním prstenem, který je z bílého a žlutého zlata a navíc je zdobí několik briliantů. A na kolik přijde taková paráda? Zájemci o podobný šperk by muselo sáhnout pořádně hluboko do kapsy, vyjde totiž na několik set tisíc korun.

I samotný obřad a následná hostina, která probíhala v areálu luxusního hotelu Mlýn nedaleko Karlštejna, jistě pár přišly na pořádný balík. Na druhou stranu se Erbová ani Řepka netajili tím, že si svůj velký den chtějí pořádně užít. A to se jim jistě povedlo, byť svou veselku nakonec před světem úplně neutajili.

Erbova-prsten

V každém případě se modelce splnil sen. "Vidím to na altánek v zahradě a následnou party ve stanu uprostřed přírody," představovala si před obřadem budoucí nevěsta. A přesně tak to i bylo! I počasí zamilovanému páru vyšlo náramně.

V těchto dnech dost možná už poznávají krásy řeckého ostrova Rhodos, kam se vydali na svatební cestu.

Původně přitom plánovali Španělsko, kde v den svatby odpočívala i Řepkova dcera z prvního manželství Veronika.

Erbova-svatba

Foto: Herminapress.cz