Svatba jako z pohádky! Přesně takovou měla moderátorka Zora Kepková (23) a její dlouholetý přítel Míra Hejda (29). Sladké ano si dvojice řekla v červnu na vodním zámku Blatná v jižních Čechách.

"Byla to svatba snů, přesně taková o jaké jsem kdy snila. Obřad proběhl pouze s rodinou a nejbližšími přáteli. Šli jsme spát až po páté ráno. Mejdan to byl opravdu neskutečný!" podělila se se svými pocity paní Hejdová.

I její manžel jenom zářil. "Svatbu jsme si strašně užili. Bylo to vyplnění našeho snu absolutně do detailu. Hodně jsme to plánovali a náš plán vyšel dokonale," nechal se slyšet Hejda.

Hejda

"Ale přiznávám, že nám v produkci hodně pomohl náš kamarád Tomáš Sladký. S přípravami bylo tolik práce, že jsme rádi, že to všechno klaplo," dodal.

"Pro naše nejbližší bylo velké překvapení, když jsem na Zorku čekal u oltáře a ona nečekaně přijížděla v kočáru z druhé strany parku. Bylo to nepopsatelné," uzavřel moderátor.

Na zámku Blatné se v červnu sešlo kolem stovky hostů z řad rodiny a nejbližších přátel. A jak vidno, byl to den, na který se nezapomíná!

Hejdovi-polibek

Foto: Archiv