Herečka Veronika Nová (26) se tajně vdala! Jejím mužem se stal režisér bulharského původu Biser Arichtev (36), s nímž se potkala při natáčení seriálu Vyprávěj. Vzali se po roční známosti.

Narozdíl od mnohých hvězd a hvězdiček pár zvolil ničím nerušenou veselku, kterou se mu podařilo do poslední chvíle utajit. A pak že to nejde! Nářky některých (pseudo)celebrit, které se rozčilují, když se na jejich svatbu "přijde", tak vycházejí přinejmenším naprázdno.

Nová, která přijala manželovo příjmení, svůj velký den prožila ve společnosti rodiny a nejlepších přátel. Nechyběly její nerozlučné kamarádky Martina Pártlová a Nikol Štíbrová, s nimiž loni touto dobou řádila na dovolené na Floridě.

Kam se s nimi chystá letos, zatím neprozradila, nehledě na to, že prioritou je jistě svatební cesta. V tomto ohledu má zamilovaná dvojice volné ruce, protože poslední klapka seriálu Vyprávěj padla už v červnu.

Veronika ostatně není jediná, kdo si našel lásku právě v tomto, divácky tolik oblíbeném seriálu. Svoje o tom ví i Jana Bernášková, která čeká dítě s dramaturgem Rudolfem Merknerem.

Foto: Herminapress.cz