Do boje o televizního diváka vstoupí co nevidět další významný hráč! Televize Prima natáčí nový rodinný seriál Svatby v Benátkách, který kromě aktraktivního tématu a prostředí nabídne také hvězdná jména.

"Nikdy není dost pozitivních emocí a seriálů takto laděných. Svatby v Benátkách by divákům měly přinášet relaxaci, povzbuzení, radost a také humor, což není typické pro každý seriál. Věřím, že právě svou pozitivní energií Svatby v Benátkách diváky zaujmou," řekl generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

Seriál se odehrává na malém městě, jeho ústřední postavou je majitelka svatebního salonu Olga Drozdová v podání Petry Hřebíčkové. Olga je relativně úspěšná podnikatelka, které se bohužel moc nedaří v osobním životě.

Má vztah se ženatým mužem, který jí stále slibuje, že se konečně rozvede. Naštěstí je tu fotograf Romeo, kterého si zahrál Filip Blažek, jenž ji dokáže vždycky rozesmát a může si mu postěžovat.

Kromě zmíněných herců se v seriálu blýsknou také Ladislav Potměšil, Alena Vránová, Hana Gregorová nebo Ondřej Veselý známý ze seriálu Vyprávěj.

Foto: FTV Prima