První  a zároveň největší svatební veletrh nové sezony startuje. Svatební Expo 2014 se bude konat 21. a 22. listopadu v hotelu Hotel International Prague v Dejvicích. Takže nevěsty, nenechte si ho ujít!

Přehledně a na jednom místě najdete vše, co je třeba na den D připravit. Využijte první velké možnosti, jak si vše prohlédnout, vyzkoušet a zařídit se slevou. Porovnejte a inspirujte se.

V reprezentativních prostorách hotelu Hotel International Prague (dříve Crowne Plaza) v Dejvicích se můžete těšit na velké opakované módní přehlídky které představí svatební šaty a pánské obleky. Můžete se nechat učesat u špičkových kadeřníků z Asociace HCF, nebo nalíčit od profesionálních vizážistů.

Letošní novinka – představení fotografů, hudebníků a dopravců.  Přijďte si vybrat toho správného fotografa, který podle vašich představ přijde s novými nápady jak oživit váš den.

Poradí vám, jak vybrat květinovou výzdobu, zahradní stan, pergolu, hudbu… Nebudou chybět ani zlatníci a samozřejmě i koordinátoři, kteří vám mohou zařídit svatbu na klíč či jen poradit.

Dvoudenní vstupenka v hodnotě 100 Kč platí do veškerých prostor veletrhu, na přehlídky, a program. Dále obdržíte více než 100 stránkového tištěného průvodce, kde najdete detailní popisy všech vystavovatelů, partnerů a inspirativní články od odborníků.

Více informací najdete na www.svatebniexpo.cz

Foto: Archiv