Máme pro vás skvělý tip, jak potěšit své blízké: luxusní lifestylovou svíčku Be The Light New York z kolekce Petry Němcové, která je inspirována Petřinými cestami po světě. 

Kolekce luxusních svíček „The World Collection“ oslavují vůně ze šesti zemí, které jsou Petře nejbližší. Skrz svoji vůni vás svíčky zavedou na fascinující cestu kolem světa v poklidu vašich domovů. Nechte se inspirovat vůněmi pod mnohoznačnými názvy jako Rodina a jednotnost, Oslava života, Vášeň, Vděčnost, Krása a síla nebo Poklid.

„Každá svíčka má po zapálení nejen svoji charakteristickou vůni, ale vydává i unikátní  světlo. Mapy na svíčkách jsou ručně vyrobeny a jejich zhotovení trvá 4,5 dne a jsou nezničitelné, odstraníte je pouze diamantem“ dodává se smíchem Petra.  „Když dáte 3 svíčky vedle sebe vytvoříte tak mapu jednotlivé země“.

V České republice byla kolekce svíček poprvé představena v září v rámci Fashion Weeku v Praze a koupit si ji můžete v multibrandovém butiku PAŘÍŽSKÁ 17. Pokud se pro svíčku vyprávíte v sobotu, 21. prosince mezi 17 a 19 hodinou, můžete si ji nechat podepsat od Petry Němcové, která bude v butiku přítomna.

Foto: Archiv