Rok co rok představuje Diptyque vánoční kolekci vonných svíček. Ta letošní se výrazně odlišuje, je totiž vyrobena ve spolupráci se slavnou značkou Tsé & Tsé. 

Sklenky v oranžové, zelené a fialové barvě jsou dekorovány hravým zlatým vzorem, jehož interpretace je ponechána fantazii. Orange Chaya (Pomerančová Chaya) zahalí místnost kořeněným závojem, v němž se teplá vůně pomeranče mísí se svěžím aroma kardamomu a připomíná exotický čaj Chaya. Stopa kdoule, skořice a zázvoru naladí na svět zimních chutí a vůní.

Zapálíte-li svíčku Écorce de pin (Kùra borovice), vánoční čas je zde jako mávnutím kouzelného proutku. Vůně borovic se mísí s japonským cypřišem hinoki, kouřovým aroma pryskyřice galbaníku, cedrového dřeva a pačuli. Encens des Indes (Indické kadidlo) zas nabízí temnou a mnohovrstevnatou vůni kadidla ve spojení s typickou vánoční vůní myrhy je oživená svěžím aroma růží a chrpy polní a vytváří nezvyklý kontrast tajemné vůně. Vánoční edice Diptyque obsahuje standardní a malé svíčky a bude v prodeji od listopadu 2013 exkluzivně v SIMPLE concept store.

Cena: 1 550 Kč za 190 g,  790 Kč za 70 g

Foto: Archiv