Producent Jaro Slávik (39) si prostě nedá pokoj. Porotce Česko Slovensko má talent zase využil příležitosti a obul se do hitmakera Michala Davida (53).

Ani letos ve zmíněné soutěži nechybí hned několik adeptů, kteří přišli ukázat svůj pěvecký talent! Z toho měl očividně největší "radost" porotce Jaro Slávik!

Už při prvních tónech oblíbené Davidovy hitovky Každý mi tě lásko závidí začal povážlivě blednout a nebezpečně se mu orosilo čelo. A jistě to nebylo horkem v sále!

"Svěží vánek v televizi…," pronesl sarkasticky Slávik, který se ani tentorát neudržel a musel si rýpnout. V jeho případě by ale možná bylo lepší, kdyby jednou držel jazyk za zuby.

Zatímco za Davida hovoří desítky let práce, pořádná řádka hitů, muzikály a velká obliba u fanoušků všech generací, slovenský švihák toho kromě porotcování a aféry kolem gay porna z mládí moc nepředvedl.

Pohotový Leoš Mareš ve chvíli, kdy Slávik brunátněl, neváhal, popadl větrák ,který stál poblíž a před totálním kolapsem se svého kolegu snažil zachránit!

Michal-David

Foto: Herminapress a FTV Prima