Herec Saša Rašilov (41) si před časem s rodinou pořídil usedlost na Vysočině. Už jenom proto, že přírodu miluje a chce jí být na blízku. Proto když přišla nabídka pokřtít mláďata tygra ussurijského, dlouho neváhal.

"Mám rád všechna zvířata, ale ze všeho nejvíc obdivuji kočkovité šelmy. Doma máme pět koček, a tak když přišla tahle nabídka ze zlínské ZOO, byl jsem naprosto nadšený," rozplýval se dabér známého zabijáka Dextera.

Nadšení neskrývala ani jeho dcera Tonička. "Kmotrou jsem úplně poprvé. Od dětství jsem obklopená různými zvířaty, ale tygříci to rozhodně nebyli," nechala se slyšet.

Rašilov se také svěřil, že se o jménech mláďat doma strhl lítý boj. Nakonec ale jeho starší dceru Josefínu napadlo, proč nevyužít hrdinu slavného seriálu, kterému její tatínek propůjčil svůj hlas.

"A jméno bylo na světě," smál se oblíbený herec, který se spolu se svou rodinou bude do zlínské ZOO často a rád vracet, aby viděl, jako jeho kmotřenci prospívají. Jeden z tygříků tak nakonec dostal jméno Dexter, jeho sestra se pak jmenuje Kimberly.

Foto: FTV Prima