Červenec stráví v Portugalsku, na srpen zatím žádný program nemá, ale rád by stihnul nějaké ty festivaly. Syn Lucie Bílé Filip Kratochvíl (18) si léto před posledním ročníkem střední školy hodlá pořádně užít.

"Chystám se vyzkoušet kouzlo svojí občanky. Vyberu si nějaké ty fesťáky a pořádně si to užiju," vypočítává svůj srpnový program syn známé zpěvačky, který první prázdninový měsíc tráví na jihu Evropy.

"Zvažoval jsem, že na prázdniny změním i účes. Změna je život a změnu určitě chci! Ale pro mě je to závažný krok, který si musím nechat dobře projít hlavou. Moje vlasy mě štvou, ale lidi vždycky chtějí to, co nemají," nechal se slyšet mladý Kratochvíl při návštěvě kadeřnického studia Bomton Jalta.

Kratochvil-2

Právě vlasy jsou to, na čeho si Filip u dívek na první pohled nejvíc všímá. "Díky tomu kluk pozná, jak moc se o sebe holka stará. Vlasy a jejich míry jsou první, co mě zajímá. Je mi jedno, jaký účes holka má. Jen nesmí mít úplně vyholenou hlavu," říká.

"Extravagance je na lidech super! Na první dobrou poznáš, že dané osobě nezáleží na tom, co si o ní ostatní myslí. Třeba to, že je blázen," nechal se slyšet. "Já osobně se řídím tím, že se člověk nesmí koukat a rozhodovat se podle toho, aby vyhovoval okolí," dodává Kratochvíl.

Kratochvil

Foto: Archiv