Modelka Eliška Bučková (24) už nechce být jen ramínkem na šaty! Přijala proto nabídku blýsknout se vlastní kolekcí oblečení.

"Před pár měsíci mě oslovila jedna zahraniční společnost, zdali bych měla zájem o spolupráci a chtěla navrhnout vlastní módní kolekci," překvapila kráska, kterou kromě modelingu zaměstnává také pravidelné cvičení, které si zamilovala.

"V minulosti jsem už o něčem podobném uvažovala, a tak jsem s radostí na spolupráci kývla. Intenzivně se teď věnuji přípravě prvních návrhů, které pojedu prezentovat do Budapešti," uvedla Bučková, která se jako nováček v oboru radí s módním návrhářem Marko Lopatičem.

"Velmi jsem uvítala jeho kamarádskou pomoc. Poradil mi se základními informacemi, jak správně vybrat látku, jak odměřovat a jaké materiály kombinovat. Vítám ale i komentáře Kubovy rodiny. Mají všichni vybraný vkus a dokážou mé návrhy vidět i jinýma očima," řekla na adresu svého přítele Jakuba Maliny.

"Například tak, aby vypadaly dobře i na ženách velikosti L nebo XL. Já si to vždycky představím na hubené modelce, ale chtěla bych, aby modely slušely ženám různých velikostí," upřesnila misska, jež se teď rozhodně nenudí.

Spolu se svým přítelem příšla načerpat inspiraci i do nově otevřeného podniku Café 80’s v centru Prahy.

Eliška Bučková s Jakubem Malinou

Foto: Archiv