Stále více žen po porodu bojuje s pocitem, že jejich intimní partie nejsou tak pružné a pevné jako dřív. To se může negativně odrážet i v partnerském životě a sexuálním prožitku. Dosud bylo jediným dostupným řešením podstoupit chirurgický zákrok. Moderní estetické kliniky nyní nabízejí také komfortnější řešení – nechirurgickou metodu remodelace a omlazení intimních partií.

Ošetření pomocí přístroje Protégé INTIMA TM je ideální pro ženy, které nejsou spokojeny se vzhledem svých malých nebo velkých stydkých pysků nebo je trápí ztráta elasticity a pevnosti poševního vchodu po porodu či vlivem stárnutí. Nejedná se přitom jen o estetické nedostatky. Pro mnohé ženy mohou znamenat potíže v sexuálním životě, nepříjemnou bolest a pokles sebevědomí.

„Dosud byla jedinou možností, jak ovlivnit vzhled ženských intimních partií, chirurgická labioplastika. Ne vždy je však operace vhodná, ať už ze zdravotních či jiných důvodů. Navíc operace může být spojena s celou řadou nežádoucích účinků a komplikací. Protégé INTIMA TM je přístroj, který nabízí neinvazivní modelaci malých i velkých stydkých pysků bez jakékoli bolesti, anestezie, rekonvalescence,“ vysvětluje gynekoložka MUDr. Zuzana Fučíková z ordinace GYNPOINT s.r.o.

Ošetření funguje na principu současného působení radiofrekvence a ultrazvuku. Díky intenzivnímu působení ve všech vrstvách tkáně dochází k tvorbě nových kolagenních a elastinových vláken. Tím se zvýší elasticita tkáně v intimních místech a celý genitál je pevnější a růžovější.

Jedno ošetření přístrojem Protégé INTIMA stojí od tří tisíc korun a v současnosti jej nabízí pouze tři odborná pracoviště v ČR: Gynekologicko-porodnická ambulance GYNPOINT v Praze 9, klinika plastické a estetické chirurgie FORMÉ CLINIC, Václavské náměstí 36, Praha 1 a Asklepion, Klinika plastické a estetické chirurgie, Sadová 19, Karlovy Vary.

Více informací naleznete na webu www.protégé-intima.cz.