Během letních dnů  si naplno užíváte slunění, jež pleti sice dodává zdravou barvičku, ale také ji velmi dehydratuje. A po dovolené bohužel přichází doba zúčtování: pokožka si žádá zvýšenou dávku hydratačních přípravků! Které kosmetické zázraky vám přispěchají na pomoc? 

Dehydratací nyní trpíme všichni bez ohledu na to, jaký máme typ pleti – tento problém postihuje, věřte nevěřte, i mastnou a problematickou pokožku. Stejně jako je tomu u vlasů, na pokožce se přes léto vyřádí mořská sůl, chlórovaná voda i horka. Přes to, že jste v létě poctivě nasadila plný arzenál ochranných prostředků (vysoké SPF, kšilty, tekutiny), ztráta hydratace je prostě znát. Proto se vybavte super hydratačními séry, které nanesete na vyčištěnou pokožku pod váš oblíbený denní a noční krém. Vysušená pleť bez jasu se stane minulostí!

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion+,(50 ml za 600 Kč, 125 ml za 1200 Kč)

image006

Nová a vylepšená verze lehoučké s super hydratační emulze se do pokožky rychle a snadno vstřebává a zanechává pleť hladkou, jemnou a dokonale připravenou pro další ošetření pečujícími produkty. Nic dalšího není třeba, protože je dostačující sama o sobě. Je vhodná zejména pro sušší až normální typ pleti. Aplikujte ráno a večer po čištění.

La Roche Posay Hydraphase Intense Serum, 620 Kč

hydraphase-intense-flacon-serum-30ml-det

Nejnovější člen oblíbené hydratační řady Hydraphase přichází s ještě větší koncentrací a účinkem. Velice jemný neparfémovaný gel se na pokožce promění v kapalinu, jež připomíná čistou termální vodu a okamžitě se vsákne. Pleť je hned po první aplikaci plně hydratovaná a vláhu si udrží velmi dlouho. V kombinaci s fluidem Hydraphase Légere nebo Riche nepoznáte, že by vám někdy něco scházelo.

Lumene Arctic Aqua 2v1 zdokonalující superhydratační péče, FAnn, 369 Kč

LUMENE_Arctic Aqua_2v1 zdokonaluj+şc+ş superhydrata¦Źn+ş p+ꦏe_35ml_359K¦Ź_FAnn

Velmi intenzivní přípravek s gelovou konzistencí okamžitě osvěží a hydratuje pokožku tak, že je to na ní ihned vidět. Ustoupí pocity suchosti a napětí, vstřebají se jemné linky. Na něj můžete nanést svůj oblíbený krém. Je ideální pro veškeré typy pleti. Je opravdu příjemný a bezvadně se hodí na den i noc.

Foto: Lumene a archiv