Hudebník Felix Slováček (29) po svých slavných rodičích zdědil nemálo talentu. Navíc, jak nedávno dokázal, si ze sebe umí udělat pořádnou legraci a nechybí mu ani odvaha!

V rámci hudební revue Vysílá studio Jezerka, která se uskutečnila ve stejnojmenném divadle, se představil hned v několika kostýmech. A jeden byl lepší než druhý!

Nejusedlejším byl bezesporu ten, který tak trochu odkazoval k prostoduchému Otíkovi z legendární komedie Vesničko má středisková. Na druhou stranu kostkované košile jsou zase v módě, takže šel Slováček mladší s dobou.

Udělat si ze sebe legraci? Synovi Dády Patrasové to problém nedělá.

Největší ohlas u publika měl narůžovělý dres, do nějž se hřmotnější Felix sotva napasoval. Nakonec to ale dobře dopadlo a všechny švy zůstaly na svých místech.

"Jsem rád, že jsem dostal šanci zahrát si v téhle revui. Jezerku mám rád, stejně jako tu partu lidí, co se kolem ní točí. A že jsem diváky pobavil? To mě moc těší a musím zdůraznit, že mne práce na této netradiční divadelní formě strašně moc bavila," pochvaloval si.

Mladý Slováček se ukázal ve velmi odvážném kostýmu!

Na výkon svého syna byla Dáda Patrasová (57), která seděla v hledišti, víc než pyšná. "Má to v krvi, líbil se mi stejně jako celá revue a podle ohlasu diváků, jsem nebyla sama," pochvalovala si. A my se už teď těšíme na další díl téhle povedené taškařice!

"Má to v krvi," řekla na adresu svého syna dojatá Patrasová.

Foto: Herminapress.cz