Včerejší Stardance bylo plné vášní, šarmu a temperamentu. Hvězdy se svými tanečními partnery totiž předvedly nejoblíbenější a zároveň asi nejtěžší latinskoamerické tance, sambu a salsu. 

Porota pěla ódy především na Miss World Taťánu Kuchařovou a jejího tanečníka Jana Ondera. I když jí vytkli, že by měla mít rychlejší kolínka, nakonec ji označili za sembu, což v portugalštině znamená božská tanečnice. "Táňa je taková měňavka, neustále se pohybuje, někdy i v pozicích, kde to není třeba," postěžoval si s úsměvem Jan.

PAV_6865

Ondřej Brzobohatý si vysloužil také značné ovace od poroty, u diváků však bohužel nezabodoval, a tak byla salsa jeho posledním tancem ve hvězdné soutěži. Bral to ale sportovně a poprosil své fanoušky, aby od teď posílali hlasy jeho přítelkyni Táně. Ondřejova taneční partnerka Eva Krejčířová prohru nesla mnohem hůř, dokonce jí ukápla i nejedna slzička.

PAV_6978

Třetím z nejlépe hodnocených párů byl Matěj Ruppert a Alice Stodůlková. Přiznal se, že mu tréninky dávají velmi zabrat a má co dělat, aby večer vyvenčil psa. Do tance dal ale vše a dokázal rozvlnit celé své tělo, až mu porotci vyčítali, že boky kroutil až příliš. Když předvedli sambu, nemohl Matěj popadnout dech a na oko v infarktovém stavu žádal o kyslík.

Foto: Herminapress