Na slavnostním zahájení 48. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se to hemžilo známými tvářemi. Nejkrásnější ze všech podle nás byla Taťána Kuchařová (25) v černých sexy šatech od přední české návrhářky Ivany Mentlové, které odhalovaly většinu jejího těla.

Obří rozparky sahající až ke kyčlím vzbudily opravdu velkou pozornost všech přítomných. Na zahajovacím večeru se kráska objevila se svým přítelem Ondřejem Brzobohatým (30). Spolu se později ukryli v Becher's baru, kde popíjeli mimo jiné s Terezou Voříškovou a Robertem Kodymem. Táňu jsme vyzpovídali krátce po výstupu hvězdného Johna Travolty…

Co říkáš na Johna Travoltu? Byl úžasný. Můj nejoblíbenější film s ním je určitě muzikál Hairspray, kde hraje obézní ženu. Podle mě je výborný komik a zároveň skvěle zvládá i vážnější role, což je vzácné. Má velké charizma! Dneska jsem na vlastní oči viděla, jak je přirozený a spontánní. Jako člověk mě hodně zajímá.

Překvapilo tě na něm něco? Určitě ano. Ani jsem netušila, že je John Travolta ve skutečnosti stále tak pěkný chlap. Jako by zastavil čas. Fakt smekám!

3

Když potkáš celebritu jako je on, chováš se jako bláznivá fanynka? Asi úplně nezblázním, ale pravděpodobně jako každý druhý člověk bych se s ním chtěla na památku vyfotit. Konkrétně Johnovi Travoltovi bych asi chtěla navíc říct, že se mi moc líbí jeho práce a poděkovala bych mu za jeho jedinečnost. Vím, že to musí slýchat pořád, ale neovládla bych se.

Jak dlouho se zdržíš na karlovarském festivalu? Užiji si zde bohužel jen tři dny, potom se musím pracovně vzdálit  do Vídně. Ještě se stihnu zúčastnit pondělního charitativního golfového turnaje, jenž pořádá moje nadace Krása pomoci. Moc se na něj těším!

Chystáš se také do kina? Moc ráda bych viděla aspoň pár filmů, i když mám hodně nabitý program. V minulých letech se mi to ale vždycky podařilo, jen bylo hodně náročné uniknout povinnostem. I letos v to doufám!

Foto: Archiv