Modelka Gábina Dvořáková (24), která čeká dítě se zpěvákem Václavem Noidem Bártou (33), i přes ranní nevolnosti pracovní nabídky rozhodně neodmítá!

"Je mi špatně a to pořád. Doufám, že to na mole ukočíruju. Ale jak se říká, že to jsou ranní nevolnosti, tak já je mám celý den," svěřila se na vlasové show v P. M. klubu.

"Vždycky jsem byla takový tvrďák a jela jsem si to své. Teď jsem hrozně naměkko, cokoli mě hned rozhodí. Mám problém své emoce ukočírovat," nechala se slyšet Gábina, která zatím přibrala pouhá tři kila.

Přestože se jí má narodit kluk, s Vaškem vybrali i jména pro děvčátko. "Líbí se nám Terezka a Dorotka. Mám ráda své jméno, ale určitě bych ho dceři nedala," překvapila kráska, která si, co se mateřství týče, ráda nechá poradit od zkušenějších.

"Dostávám rady od babiček a já na to dám. Zajímám se o různá relaxační cvičení a rozhodně budu jako správná těhulka chodit cvičit," dušuje se Dvořáková, která přiznala, že vlasy jsou její slabost.

"Mám napletených padesát spojů, které mi vlasy vůbec neničí. Ale barvu mám svoji, i když mi to spousta lidí nevěří. Lidé mi říkají, že bych se měla zesvětlit, ale to mě čeká teprve až budu šedivá," smála se modelka, která používá italskou vlasovou kosmetiku s intenzivním pečujícím účinkem.

Foto: Herminapress.cz