Modelka a Miss ČR 1998 Kateřina Stočesová (35) se co nevidět stane podruhé matkou! Už za dva měsíce by se tříleté Anne Marie měl narodit bratříček nebo sestřička.

"Cítím se dobře, všechno zvládám. Denně jsem v práci a nemám problém," prozradila Stočesová, která už zná pohlaví miminka.

"Zatím si to ale chceme nechat pro sebe. Určitě se to dozvíte, až se miminko narodí," říká Kateřina, která přibrala už pěkných dvacet kilogramů.

"S dcerou jich bylo 23, tak tuším, že to bude podobné. Vůbec mi to ale nevadí. Ono to pak půjde zase rychle dolů. Hlavní je, aby bylo mimčo zdravé, kila jsou až na stopadesátém místě," upřesnila Stočesová, která už vyrazila do dětského obchodu v Hostivici vybírat výbavičku.

"Hodně věcí mám po malé, ale spousta je jich potřeba ještě koupit. Taky je hodně novinek. Hrozně mě zaujal kočárek, který se stisknutím tlačítka sám rozkládá a skládá, to třeba před třemi lety ještě nebylo," zaplesala.

Dceru Anne Marii rodila císařským řezem, jak to bude u druhého dítěte, zatím neví. "Vůbec jsem to ještě neřešila. Nechám to na svém porodníkovi," vysvětlila Stočesová.

Foto: Malvik