Zpěvačka Victoria (29) nezahálí ani v těhotenství! Protože je zvyklá na pohyb, chodí nyní na cvičení pro budoucí maminky.

"Do 5. měsíce jsem chodila cvičit, ale pak mi doktor řekl, že bych měla více odpočívat. Skončila jsem turné a vzhledem k tomu, že nevydržím být dlouho v klidu, rozhodla jsem se docházet na cvičení pro těhotné," nechala se slyšet Victoria.

"Cvičí se ve vodě a já jsem vodní živel, cítím se v ní jako doma," dodala s tím, že když má více času, ráda si zajde zaplavat a poté odpočívá ve wellness zóně klubu.

Narození druhého dítěte, holčičky, jak Victoria prozradila, se zpěvačka už nemůže dočkat. Strach, že by její syn na nového člena rodiny žárlil, ji netrápí.

"Samozřejmě, že to pro něj bude něco nového, ale on se těší, až si bude moci hrát na toho velkého, staršího bráchu," řekla Victoria.

Její přítel sice pracuje v zahraničí, ale každou volnou chvíli tráví s rodinou a vzorně své partnerce pomáhá. "Akorát nevím, zda ho chci mít u porodu – uvidíme, jestli tady vůbec bude," dodává se smíchem zpěvačka.

Victoria-2

Foto: Holmes Place