Kulatícím se bříškem se zpěvačka Victoria (29), která začíná pátý měsíc, pochlubila vůbec poprvé. I tak ale maminka tříletého Davida zůstává krásně štíhlá.

"Těhotenství je krásné období v životě ženy, ale zároveň se podepisuje na postavě, takže je třeba o sebe pečovat," nechala se slyšet Victoria, která s trenérkou Riou Hrušovskou cvičí dvakrát týdně pilates.

Kromě toho ale nedá dopustit na speciální nástřiky, díky nimž skryje leckteré nedostatky. "V prvním měsících těhotenství mi nebylo moc dobře, připadala jsem si pobledlá, řešila celulitidu na stehnech. Opálení to všechno zakryje," pochvaluje si sympatická zpěvačka.

Victoria2

"Cestování po Praze je pro mě čím dál namáhavější, tak jsem si objednala opalovacího kurýra domů," dodala s tím, že sousedky měly za to, že se vrátila z dovolené u moře. "Přitom nástřiků se těhotné ženy nemusejí bát, jsou totiž z osmdesáti procent přírodní a zdravotně nezávadné," pochvaluje si.

Zda se jí podruhé narodí chlapeček, nebo to tentokrát bude holčička, Victoria zatím neví. "Na ultrazvuku to zatím není vidět, takže se můžeme dohadovat jen podle tvaru bříška. Hlavní je ale to, aby miminko bylo zdravé," dodala s úsměvem.

Victoria1

Foto: Archiv