Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská (22) až po roce a půl vyrazila k moři, aby si užila jednu z výher v soutěži. O to víc si na slunné Krétě užívá.

Luxusní dovolenou se Tereza rozhodla poprvé strávit s celou rodinou v překrásném prostředí blízko hlavního města Heraklionu.

"Nejvíc jsem nadšená z povahy a chování místních lidí, krásného průzračného moře, skvělého jídla a z nádherných večerů. Řekové jsou nejen úžasní tanečníci, ale dokáží vás svým vtipem bavit celé hodiny,“ usmívá se Tereza.

Je fakt, že půvab českých krásek nezůstává ani v Řecku bez povšimnutí. Když se s o rok a půl starší sestrou Johanou vydají na procházku nebo nakupovat, působí mezi místními mladíky velký rozruch, auta troubí a nabídky na seznámení neustávají.

Chlebovska-plaz

"Zamilovala si především gyros, ryby a tzatziki. Vychutnávám si ranní běh na pláži při východu slunce, po snídani následuje lenošení na pláži a dovádění v moři, vydatný oběd," vypočítává své aktivity kráska.

A odpoledne? "Nenechám si ujít aqua zumbu, moře a tenis. Večer vždy objevujeme zajímavé restaurace a den končí hudbou a tancem," dodává Tereza, která má v plánu ještě výlet lodí a návštěvu řeckých památek.

Chlebovska-kreta

Foto: Eso Travel