Bavit se až do rána bez kapky alkoholu – to dokáže Miss Earth 2012 Tereza Fajksová (25). Kráska si totiž hlídá postavu a žádnými jedy si prý tělo zanášet nehodlá.

"Nepiji ani kávu. Maximálně si při zvláštní příležitosti dám skleničku bílé Pálavy, tady od nás, z mého milovaného kraje," popsala krásná miss svůj vztah k alkoholu.

O to více překvapila hosty na party zahajující letní sezonu v Aqualandu Moravia, když bez sebemenšího zaváhání provedla bezchybně sabrage. "Nemá to nic společného s pitím alkoholu," smála se.

Pokud naopak nějakou závislost přiznává, pak na sportu, který ji provází od dětství. Jako bývalá extraligová volejbalistka stále aktivně sportuje.

"Pravidelně běhám, jezdím na kolečkových bruslích a samozřejmě plavu. Proto velmi ráda zavítám, když jsem doma, do Pasohlávek do Aqualandu. Koupání miluju, stejně tak následnou možnost relaxace ve wellness Forum Romanum a jejich lázně," vypočítala přednosti zdejšího centra Tereza.

Odpočinkový víkend si naordinovala mimo jiné proto, že ji čeká pracovně velmi vytížené léto. "Budu stále na cestách. Mimo jiné pojedu do jižního Súdánu, Egypta nebo New Yorku. Zkrátka pracovně relaxační léto," řekla s úsměvem na tváři Fajksová.

Foto: Archiv