Světlo světa co nevidět spatří její nový videoklip, který bude v mnohém revoluční. Kromě toho Tereza Kerndlová (26) plánuje svatbu s přítelem René Mayerem a také zazáří v nové soutěžní show Máme rádi Česko.

Terezo, po pravdě, jak jste v klání obstála? V rámci možností jsem to zvládla. Buď to víte, nebo nevíte. ty otázky nebyly jenom vědomostní, týkaly se třeba brněnského hantecu. Snad jsem svůj tým nepotopila. Byly tam samozřejmě tipovačky – kdyby mě kluci poslechli, mohli jsme mít bod.

S kým jste byla v týmu? S Lou Fanánkem, Milanem Štaindlerem a Lukášem Pavláskem. Jediná ženská, navíc úplně noví lidi. Fanánek mě překvapil. Milý, upřímný a sympatický.

Měla jste před nimi trému? Spíš jsem měla strach z těch otázek (smích). Navíc je to nový pořad, tak jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu.

Terezo, dneska na setkání soutěžících ze zmíněné show máte bílé šaty. Nabízí se otázka, jak jste s přítelem pokročili v přípravě svatby? Svatba? Bude v létě, máme nějaký plán, už se nám to rýsuje. Ale jestli to bude v Čechách, zahraničí, v kostele či venku, to neprozradím.

Půjde o malou, nebo naopak velkou, okázalou, pohádkovou svatbu? S tím je většinou problém, protože přece jenom máme každý dost lidí, které chceme pozvat, takže nakonec nás určitě bude víc než sto. Otázka je taky to, co je velká svatba (smích).

Jak dlouho jste spolu? Budeme se brát téměř po deseti letech. Říkal, že to plánoval třeba rok, ale hledal vhodnou chvíli. Jsem ráda, že jsme počkali, nejsem příznivcem toho brát se po roce nebo dvou. Hodně párů se potom odloučí. Když člověka znáte šest let, už spíš víte, co máte čekat.

A co vaši rodiče, mohou se těšit v brzké době na vnouče? Určitě (smích). Dítě není to, co by se dalo naplánovat. Svatbu plánuje muž, ale s těmi dětmi je to spontánnější záležitost. Třeba se rozhodnete, že chcete a ani je mít nemůžete. Proto říkám, že plánovat děti je hloupé.

Foto: Herminapress.cz