Herečka a moderátorka Tereza Kostková (37) se pyšní téměř dokonalou postavou. Hvězda seriálu Cesty domů ale bez mučení přiznává, že to není zadarmo.

I přes velké pracovní vytížení si na cvičení najde čas minimálně dvakrát týdně. Už dva roky je věrná klubu Holmes Place na pražském Andělu, kde si oblíbila hlavně vibrační plošinu Power Plate.

"Baví mě to, stačí mi cvičit pouze dvacet až třicet minut minimálně dvakrát týdně, má postava je zpevněná a jsem v dobré kondici," pochvaluje si Kostková, která září také coby moderátorka StarDance.

Tereza Kostková a Lenka Šmídová

Nově zařadila i tréninky s jachtařkou a kamarádkou Lenkou Šmídovou. "Mám ráda výzvy a také mne baví zkoušet nové věci. Proto jsme s mou trenérkou vymyslely, že bych mohla zkusit trénink s profesionální sportovkyní," nechala se slyšet Tereza.

Trénink si obě dámy velmi pochvalovaly.

Když spolu se svou trenérkou přemýšlela o tom, koho angažovat, rychle přišla na vhodné řešení. Proto, že se Tereza zná s jachtařkou Lenkou Šmídovou, olympijskou medailistkou z athénských her v roce 2004, byla její sparing partnerka jasná.

Herečka bez pohybu dlouho nevydrží.

Foto: Archiv