Kloubouk dolů! Tereza Kostková (36) hraje v seriálu, divadle, stíhá ale i moderovat a v neposlední řadě je také maminkou syna Toníka, který půjde v září do školy. I přesto vytížená herečka vypadá skvěle.

Svoji roli bezesporu hraje genetika. Když se naposledy do společnosti vypravila se svou matkou, herečkou Carmen Mayerovou, bylo víc než jasné, po kom Kostková krásu zdědila. Obě se ale rozhodly matce přírodě jít tak trochu naproti.

"Líbí se mi, že se tato kosmetika nezaměřuje pouze na pokožku a jednotlivé partie, ale skutečně na celé tělo i duši," rozplývala se na adresu nové španělské kosmetiky, jejíž uvedení moderovala. "Co je také velmi zajímavé a mělo by se zdůraznit, je, že tyto přípravky lze využít jako velmi účinnou a příjemnou alternativu k plastickým operacím," dodala Kostková, která se pro španělskou značku nadchla i z jiného důvodu.

Její maminka totiž z jihu Evropy, přesněji z ostrova Mallorka, pochází. "Rádi se tam vracíme, dovolenou si tam vždycky skvěle užijeme," pochvaluje si sympatická herečka.

Foto: archiv Alqvimia