Modelka Tereza Maxová (42) bude jednou z hvězd akce Teribear dětem, která se koná 1. června pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy na koupališti Petynka.

Událost, která startuje v deset hodin dopoledne, je letos poprvé určena nejen dětem z dětských domovů a pěstounských rodin, ale i široké veřejnosti.

Návštěvníci se mohou těšit na cirkus La Putyka, taneční vystoupení lektorů ze studia Dance Academy Prague by Yemi A.D. nebo skupinu Eddie Stoilow. Programem bude provázet moderátor Daniel Čech, který je známý ze svých show v pořadu Na stojáka. Svým uměním  jistě ohromí kouzelník a komik Richard Nedvěd.

Speciálně pro děti je určena hudební revue Myš Maš a diskotéka s karaoke spolu s rozmanitým doprovodným programem, který zahrnuje zábavné soutěžní koutky, autodráhu, horolezeckou stěnu a mnoho dalšího. Rozhodně by si děti neměly nechat ujít ani příležitost vidět živou panenku Barbie či postavičky z Monster High!

Na dětský den s TERIBEARem přijde i bývalý reprezentant ve fotbale Jan Koller, režisér a příležitostný herec Jakub Kohák či herečka Jitka Schneiderová a další známé osobnosti. Chybět samozřejmě nebude samotná patronka Nadace Tereza Maxová.

Foto: Herminapress.cz