Herečka Tereza Voříšková se po pauze opět vrací na koňskou farmu a do prostředí dostihů. Ne ovšem, že by vyměnila svoji hereckou kariéru za farmářskou, ale uvidíme ji od 16. ledna v druhé sérii seriálu Znamení koně na obrazovkách ČT.

Jak prozradil na včerejší tiskové konferenci režisér Milan Cieslar natáčení probíhalo téměř idylicky. „Z herců jen málokdo chtěl využít kaskadéry při jízdě na koních, a tak jsme byli, a diváci budou svědky odvážné jízdy Igora Bareše a občasných lehkých pádů Terezy Voříškové. Prostě jedním slovem pohoda při natáčení a věřím, že stejná bude i u obrazovek, protože seriál má hlavu a patu a navíc i kus romantiky,“ prozradil režisér.

Hlavní ženská představitelka Tereza Voříšková alias Klára Horová přiznala, že na rozdíl od většiny hereckých kolegů měla přeci jen občas obavy. „Žokejka ze mě určitě nikdy nebude. Mám ke koním obrovský respekt. Musím se přiznat, že mám nejraději tahle zvířata, když jsou v klidu. Vodit je, to ano a bez problémů, vyskočit na ně a zajezdit si, to tedy už opravdu ne,“ vysvětlila Tereza.

Foto: Herminapress