Jestli jste si oblíbili akční hrdiny jako byli Ironman, Terminátor nebo třeba Spiderman, vězte, že ani Česko v tomto ohledu nezůstává světu nic dlužno. A co víc, u nás je v hlavní roli žena!

A ne jen tak ledajaká! Že se moderátorka Agáta Prachařová (29) výzev nebojí, dokázala, když kývla na nabídku, aby se podrobila testu živlů v rámci propagaci nového drinku.

"Jsem živel. Nikdy jsem nic takového nezkusila a je to výzva. Myslím, že vydržím tak 6 vteřin. Mám vás ráda," dodává hned po zahájení živého přenosu.

Namísto obvyklých outfitů si oblékla azbestový skafandr. Speciální ochranný oblek, který můžete vidět třeba u hrdinů akčních filmů nebo u hasičů, sice neodhalil její krásné křivky, ochránil ji ale před nespoutanými živly – ohněm a ledem.

Nechala se ošlehnout plamenem o 600 stupních Celsia. Došlo i na mráz minus 70 stupňů Celsia. "Vydržela jsem 4 minuty, což je mnohem déle, než jsem čekala. Jsem spokojená, ale bylo to náročné. Špatně se v tom dýchalo, teplota i tlak byl mnohem větší, než jsem čekala," svěřila se Prachařová.

Foto: Ice & Fire