Také byste chtěly vypadat dokonale, jako modelky, které na vás shlíží ze stránek časopisů? Víme, jak na to! Když pomineme kouzla retušérů, zásadním pravidlem je mít ty správné a kvalitní produkty. Redaktorka Adéla vám představuje své jednoznačné favority!

MAC Veluxe Brow Liner, 500 Kč Mám ráda krásně upravené a výrazné obočí, protože dokáže každému líčení přidat něco navíc.  Proto poslední dobou nedám dopustit na novou vylepšenou tužku na obočí, která má na druhém konci praktický kartáček pro dosažení dokonalého tvaru. Stínuje se s ní skvěle a vybrat správný odstín není vůbec těžké, řiďte se prostě jako já podle barvy vlasů. Aktuálně jedu v Redhead!

StylishBrow-VeluxeBrowLiner-Redhead-300

Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow, 669 Kč Dlouho jsem hledala takové oční stíny, jenž by vydržely opravdu všechno (i pobyt v bazénu a sauně). Krémovky od Bobbi Brown se mi velmi osvědčily i v extrémních podmínkách. Nejen, že se snadno nanáší, mají syté a přesto přirozené pigmenty, ale nehnou se z očního víčka od rána do noci. Navíc nedělají nehezké žmolky v ohybech. Což je u krémových očních stínů vzácnost.

LONGWEAR_LWCS

Label.m Colour Stay Shampoo, 400 Kč Od svých patnácti let si barvím vlasy, proto jsem přímo ztělesnění chodící encyklopedie šampónů proti vymývání barvy. Ověřila jsem si na vlastní vlasy, že i hodně luxusní značka může zklamat. Svého favorita jsem našla teprve nedávno. Šampon a kondicionér z řady Colour Stay od Label.m zaručí mým rudým vlasům lesk, syté pigmenty, výživu a ochranu déle než jakýkoliv jiný šampón před ním. Jen tak ho nevyměním!

colour stay

Dior Diorskin Nude Skin Glowing Make-up, info o ceně v parfumériích Make-upů mám ve své kosmetické taštičce hned několik, ale poslední dobou se nejčastěji vracím ke středně krycímu lehce rozjasňujícímu s trochu „hanbatým“ názvem Nude (nahý). Dodá mé pleti nádherný přirozený a jednotný vzhled a přitom nikdo ani nepozná, že jsem nalíčená. Nude miluji nejvíc, když jsem unavená a nevyspalá, protože umí tvář krásně rozzářit.

Dior-Diorskin-Nude-Glowing-Makeup-SPF-15-1

Bourjois 1 Seconde Nail Enamel, 199 Kč Laků na nehty není nikdy dost! Já jich mám tolik, že bych si mohla okamžitě otevřít lakovací studio. Právě teď mi nejvíc vyhovuje expresní lak s gelovým lesklým efektem a silným krycím efektem 1 Seconde Nail Enamel od Bourjois. Díky dlouhé rukojeti se plochý a dostatečně velký štěteček dobře drží a práce s ním, je tedy velmi snadná. Nápis na flakonku opravdu nelže, s tímto zázrakem budete mít nalakovaný nehet jedním tahem za 1 sekundu!

bourjois

Foto: Archiv