Bývalý televizní hlasatel Alexander Hemala (61) si na nedostatek práce nemůže stěžovat. Po jeho hlasovém projevu a výborném vystupování gentlemana je pořád veliká poptávka!

Není divu, že o sebe proslulý rétor náležitě dbá. My jsme ho zastili v Pánské pasáži v centru Prahy, kde si oblíbil salon Franck Provost.

Právě tam se o něj vždy skvěle postarají, nehledě na to, že si tu také odpočine od všudypřítomného shonu a stresu. Příjemná atmosféra navíc přeje jeho koncentraci a utříbení myšlenek před důležitou akcí.

Tou bylo například moderování slavnostní dražby fotografií pro nadaci Asante Kenya Lejly Abbasové, která probíhala v prostorách hotelu Savoy pod taktovkou British Airways.

Alexander Hemala se rád nechá hýčkat.

A protože nejen Alexander se chce líbit, setkal se v salonu s hercem Marošem Kramárem, který zazářil v Ordinaci v růžové zahradě a před tím se blýsknul i v seriálu Letiště. Ten se zpočátku procedurám trochu bránil, péči odborníků se ale rychle oddal.

Maroš Kramár se zpočátku bránil, pak se poddal a s výsledkem byl nadmíru spokojen.

Oba se na památku také podepsali a i když muži často spílají svým drahým polovičkám, že se nechávají krášlit nějak dlouho, Hemala s Kramárem jim v tomto ohledu velmi zdatně sekundovali.

Kromě nich tento svatostánek mužské krásy navštěvují také Jan Kalousek, Aleš Háma, Filip Renč, Karel Heřmánek, David Gránský, Jordan Haj, David Kraus a řada dalších.

Známý hlasatel a moderátor zanechal i svůj podpis!

Foto: Herminapress.cz