Pokožku malých dětí je třeba důsledně chránit, nezatěžovat a pečovat o ni pomocí produktů přírodní kosmetiky a nejlépe v biokvalitě. 

Ochranný film, který u dospělého člověka tvoří pot, kožní maz a zbytky odumřelé kůže, je u novorozených a malých dětí velmi slabý a křehký. Pokožka novorozených dětí je také až 5x tenčí než pokožka dospělého člověka, navíc všechny látky, se kterými příjde do styku, vstřebá, takže projdou do krevního oběhu.

Italská kosmetická značka Baby Anthyllis výrobce Pierpaoli vyhovuje těm nejnáročnějším požadavkům na kvalitní přírodní kosmetiku bez dráždivých umělých složek. Kompletní péče zahrnující koupelový gel, tělové oleje či krémy na opruzeniny obsahuje vysoký podíl bio surovin, je bez SLES, SLS a barviv. Produkty jsou dermatologicky testovány nezávislou laboratoří. Neobsahují syntetické vonné příměsi a jsou parfemovány pouze přísadami bez obsahu alergenů. Kosmetika je certifikována značkou ICEA. V ČR kosmetiku prodává e-shop specializující se na italskou kosmetiku www.erbario.cz.

Bio dětská koupel, 400 ml, 389 Kč

Bio dětské tělové mléko, 125 ml, 299 Kč

Bio dětský tělový olej, 125 ml, 279 Kč

Foto: Archiv