Modelka Jitka Válková (22) je pověstná tím, že do společnosti nikdy nevyráží bez make-upu a nenalíčená, což je vzhledem k její přirozené kráse velká škoda!

Tentokrát udělala výjimku, protože ve workshopu Rouge Bunny Rouge šlo o to porovnat, jak se pod rukama vizážisty Filipa Nováka dámy změní.

"Miluju líčení a líčidla. Hrozně ráda líčím nejen sebe, ale i kamarádky. Pokud bych neměla dělat modeling nebo zpívat, rozhodně by mě bavilo dělat vizážistku," prozradila nadšená Jitka.

"Už se těším, až si sednu do lavice a nakouknu do tajů make-upu," přiznala s tím, že začne navštěvovat kurzy líčení v Make Up Institute Prague.

Ani v tomto případě ji ale nedoprovodil přítel Adam, který se učí na státnici. "Odjel k rodičům, aby měl klid. Studuje Vysokou školu obchodní v Praze a líbí se mi, že myslí i na zadní vrátka," uvedla kráska.

Ta se s mladým fotbalistou Bohemians Adamem Klavíkem (24) seznámila přes sociální síť. "Dneska už je celkem normální, že se lidé poznávají virtuálně přes počítač. Nejsem moc typ holky, která by chodila lovit muže do společnosti," dodala.

Foto: Archiv