Zpěvák Tomáš Klus (28) miluje své fanoušky. V přestávce mezi českým a slovenským turné pro ně uspořádal autogramiádu a láká je druhý díl svého zpěvníku Já, písničkář 2.

"Jsem v pohodě, klidu, bavím se a doufám, že bavím i lidi na koncertech. Chtěl jsem vždycky něco napsat, a tak tuto dráhu začínám netradičně. Pro ty, kteří si chtějí se mnou zanotovat jsem dal do kupy druhý zpěvníček," svěřil se na veletrhu Svět knihy.

"A když se mne zeptáte, proč, tak odpovím, kvůli zisku," smál se zpěvák. "Ale především je tu pro ty, kdo mají rádi moje písničky," dodal vzápětí.

Tomáš je, jak známo nejen skvělý zpěvák, ale i výborný herec. Před třemi lety se velice dobře zhostil role zamilovaného prince v pohádce Tajemství staré bambitky.

Stejnojmenná kniha byla pokřtěna současně s jeho zpěvníkem. "Víte, byla to dobrá zkušenost, ale jsem především zpěvák, takže s filmováním si dám nějaký čas pokoj," plánuje.

"Jednak mne čekají letní festivaly, na které se moc těším, samozřejmě rodina a času není příliš. Takže shrnu, letos jen muzika a v zimě dovolená s manželkou a Josefínkou," doplnil Klus.

Foto: Herminapress.cz