Herec a moderátor Tomáš Měcháček (35) si na své konto připsal další významnou roli! Po seriálech Gympl a Ulice nyní zazáří také ve Svatbách v Benátkách.

"Viktor Brom je vysoce kvalifikovaný operatér, specialista na zubní zákroky. Je to sympaťák, i když z mého pohledu trochu blbec. Umí velmi dobře lichotit ženám, ví přesně, jak na ně," říká o své nové roli.

"Zřejmě trpí syndromem lidí, kteří mají všechno, co mít mohou, ale přesto nejsou spokojení. Takoví lidé hledají nové zážitky a nová dobrodružství. Přitom nevědí, co by vlastně chtěli. Je to zvláštní chlapík," popisuje postavu Měcháček.

Jak je na tom nová posila seriálu Svatby v Benátkách se zubaři? Bojí se jich? "Donedávna jsem se jich bál, ale pak jsem u jednoho byl, také vysoce kvalifikovaného operatéra, který mi pod mikroskopem léčil zánět zubních kanálků," zavzpomínal.

"Bál jsem se, ale on mi dáseň opíchnul, taky mi dal dýchnout trochu rajského plynu, takže mě nic nebolelo. A díky němu můj strach ze zubařů zmizel. Apeluju na lidi, že se zubařů nemusí bát, zákroky už nemusí bolet," vyzývá herec.

Foto: Archiv FTV Prima