Designérka Anna Marešová představila druhou kolekci erotických pomůcek Whoop.de.doo. Moderní venušiny kuličky v zajímavém provedení přitáhly pozornost mnohých celebrit. Na novou edici se přišla podívat i Tonya Graves či Jitka Asterová.

„Vyzkoušela jsem některé tyhle produkty a musím říct, že je to úplně nová generace. Hlavně se nemusíte stydět nechat to ležet na nočním stolku. Vypadá to nádherně a není to na první pohled identifikovatelné, jako ty odporné zrůdnosti, co se prodávaly. A jsou velmi funkční,“ nechala se slyšet Jitka Asterová a nadšeně si připíjela šampaňským, ve kterém plavaly právě venušiny kuličky.

Anna Marešová získala za svou edici Národní cenu za studentský design. O tom, že jsou nejen hezké na oko svědčí i fakt, že po první kolekci se doslova zaprášilo. "Venušiny kuličky jsou nejen erotickou pomůckou, ale také zdravotní – jsou totiž vhodné k posilování pánevního dna. Mám zpětnou vazbu od svých zákaznic, že to opravdu funguje," prozradila designérka a dodala: "Jsou vhodné pro ženy všeho věku, ale zejména bych venušiny kuličky doporučila čerstvým maminkám po porodu.

Tonya Graves, kmotra první edice, přítomné trochu překvapila: „Takovéhle věci nemám, neznám a ani nepoužívám. Ale třeba něco přinese Ježíšek.“

Foto: Archiv