Usměvavá kráska Petra Němcová (34) rozhodně neusíná na vavřínech a myslí na zadní vrátka. Světlo světa proto spatřila exkluzivní kolekce svíček inspirovaných jejími cestami po světě.

"Každá svíčka má po zapálení nejen svoji charakteristickou vůni, ale vydává i unikátní  světlo. Mapy na svíčkách jsou ručně vyrobeny, jejich zhotovení trvá 4,5 dne a jsou nezničitelné, odstraníte je pouze diamantem," řekla na jejich adresu Petra.

"Navíc když dáte tři svíčky vedle sebe, vytvoříte mapu jednotlivé země," dodala jejich hrdá spoluautorka.

Coby velká patriotka si kromě exotických vůní z Mexika, Indonésie nebo Španělska prosadila i jednu ryze českou. "Od malička jsem milovala vůni vánočního cukroví, které provonělo celý byt. Svíčka Czech Holiday Cookie proto symbolizuje soudržnost rodiny a lásku," nechala se slyšet Němcová.

Kolekce luxusních svíček The World Collection oslavují vůně ze šesti zemí, které jsou Petře nejbližší. "Do budoucna rozhodně uvažujeme o tom, že bychom vytvořili i speciální kousek, který by podpořil mou nadaci Happy Hearts Fund," dodala kráska. Zmíněné svíčky jsou k dostání v multibrandovém butiku Pařížská 17.

Foto: Herminapress.cz