Zdaleka ne všechny finalistky České Miss 2014, které nedosáhly na stupně vítězek, svůj neúspěch braly s nadhledem. Přítelkyně Tomáše Topolánka Simona Dvořáková (19) v slzách utekla krátce po vyhlášení.

I když ji do Hudebního divadla Karlín přišla podpořit maminka a parta přátel, její přítel v hledišti chyběl. "On podobné akce nemá moc rád, proto raději trávil víkend ve Špindlerově Mlýně," nechal se slyšet jeden z kamarádů Dvořákové.

Možná i tento fakt přispěl k tomu, že po vyhlášení vítězek, kdy nezaznělo i její jméno, neusnesla svoje emoce na uzdě. Nepomohlo ani utěšování jejích blízkých, a tak v slzách z divadla raději odjela rychle pryč.

Sympatická blondýnka se na soutěž o královnu krásy dost upínala už do začátku. "Dala bych raději přednost studiu a práci v Česku, než abych jezdila do zahraničí, i když o nabídky není nouze," svěřila porotcům při castinzích do České Miss.

Možná teď svoje rozhodnutí přehodnotí a za prací do ciziny rychle odjede, aby zapomněla na jednu z bolestných kapitol svého života. Na druhou stranu dostat se mezi finálovou desítku rozhodně není neúspěch a důvod k tomu o sobě pochybovat.

Foto: Herminapress.cz