Kolekci dámských účesů kadeřníka Roberta Starého, kterou vytvořil pro rok 2015, charakterizují vrstvené střihy a hra s asymetrií, ve spojení s leskem, hladkostí a sytými barvami, v nichž vynikají současné barvící techniky. Nechte se zlákat…

Dokonalé kadeřnické umění propojené s aktuálními trendy je inspirací pro každého, kdo plánuje změnu svého účesu. Hlavním cílem není vytvořit pouze nový účes, který by byl módním trendem, ale zapojit také životní styl, rysy tváře, typ vlasů klienta a v neposlední řadě i jeho přání. Práce celého týmu je oceňována nejen množstvím spokojených zákazníků, ale také v rámci nominací a ocenění na předních kadeřnických soutěžích v ČR i v zahraničí.

Majitel salónu Robert Starý se vedle každodenní kadeřnické práce věnuje především trenérské a školitelské činnosti. Zároveň několikrát do roka vytváří vlastní kolekce, spolupůsobí na módních přehlídkách a fotografování pro módní návrháře v České republice i v zahraničí. V letech 2007 a 2008 pracoval pro značku TIGI, kde byl jejím ambasadorem. Od května 2014 je hlavním školitelem značky KEVIN.MURPHY pro ČR a SR.

Foto: Tomáš Kuneš