Kvůli nebezpečným hrátkám  pak muselo pět procent z nich zůstat v pracovní neschopnosti. Buďte opatrní, ať to pak nemusíte vysvětlovat svému zaměstnavateli. Zde je deset nejčastějších úrazů…

1. Zrádný „cucflek“ Červené fleky z vášně jsou doménou především mladých, kteří jimi rádi dokazují to, že mají milence či milenku. Pro jednu ženu z Nového Zélandu byl ale takový „cucflek“ v blízkosti krční tepny osudný – po vášnivé líbačce s partnerem jí ochrnula ruka a měla slabý infarkt. Naštěstí se díky lékům na rozpouštění krve uzdravila.

2. Poslední sex? Většina mužů miluje, když je žena uspokojuje orálně. Je ovšem třeba provádět to s citem a pamatovat na to, že v ústech máme zuby. Ke kousnutí do penisu dochází často, provází ho krvácení a většinou vyžaduje návštěvu u lékaře. V knize Poslední kabriolet je dokonce popsána příhoda, kdy do zaparkovaného auta, v němž milenci provozují orální sex, narazí jiný vůz a penis je fuč… Naštěstí už i pohlavní úd lze přišít.

3. „Zlomený“ penis Teoreticky zlomit nejde, protože v něm není kost, ale pochroumat se může, například při neopatrném sexu, kdy je žena nahoře. Ovšem jeden domácí kutil to dotáhl ještě dál – zavěsil svoji ženu v prádelním koši ke stropu a dírou v něm se zespodu nasunul do partnerčiny pochvy. Pak začal košem otáčet, ale ztratil nad ním kontrolu a následky byly pro vazivové pouzdro penisu katastrofální.

4. Cizí předměty Pochva má tu (ne)výhodu, že do ní lze leccos strčit. O láhvích se toho napsalo už mnoho, například, že když se „vcucne“, stačí rozbít její dno… A nemusíte být zrovna odborníci na porno, aby vám bylo známo, že do vagíny se dá vsunout cokoli tvarově podobné penisu. Ovšem někteří experimentátoři dokážou zajít ještě dál – lékaři ošetřovali dokonce ženu s žárovkou ve vagině!

5. Pat a Mat Fantazie jedinců toužících po zpestření sexuálních hrátek nezná mezí. Jeden pár v americkém státě Maryland připevnil vibrátor na list elektrické pily. Jak se dalo předpokládat, umělohmotná erotická pomůcka nevydržela tlak pily, která ji prořízla… Žena naštěstí nepřišla o nic důležitého, ale nemocnici se nevyhnula.

6. Tohle ven nepůjde! Jeden manželský pár z Olomouce si oblíbil hru, při které si muž na kraj močové trubice strčil kukuřičné zrno. Manželka mu ho pak ústy vysávala. Jednou ale zrnko vklouzlo trochu dál, nabobtnalo – a bylo po legraci! Muž nemohl čurat. Nezbylo mu než vyhledat lékařskou pomoc. Lékaři měli co dělat, aby zrno dostali ven. Běžně také urologové nacházejí v močovém měchýři pacientů vlásenky, a to jak u žen, tak u mužů, kteří se jimi dráždí v močové trubici.

7. Pozor na uši! Jedna čínská žena při sexu ohluchla. Její milenec se jí při předehře totiž tak vášnivě přisál na ucho, že jí praskl ušní bubínek! A jindy se stalo, že muž svojí milence ukousl v rámci divokého sexu kousek ušního lalůčku. O vytržených náušnicích nemluvě.

8. S cizí ženou v cizím pokoji… V jedné baltimorské nemocnici se ocitl sedmdesátník, který po sexu ztratil paměť. Přivedla ho manželka s tím, že muž je „popletený“. Lékaři konstatovali, že ztráta paměti byla zaviněna zvýšenou námahou, která způsobila tlak v mozkových cévách, čímž došlo k zablokování krevního oběhu. Mužovy potíže naštěstí po několika hodinách odezněly.

9. Vzrušení pod psa Na jeden nejmenovaný zámeček v Česku, jemuž vládnou dominy, zavítal muž, kterého vzrušuje být psem. Za nemalý peníz si zde zaplatil pobyt v psí boudě. Z poskytnutých služeb ale nadšený nebyl – lednovou noc prožil v ledové boudě, ráno ho domina seřezala a bylo po zážitkové dovolené. Dotyčný se navíc celý další měsíc léčil se zápalem plic.

10. Specifickým „sexuálním úrazem“ je zlomené srdce. Téměř každá žena to zažila. Po noci plné vášní (případně po dvou nebo třech), během nichž se už stačila zamilovat, ji objekt její lásky odkopl. Taková bolest se někdy hojí mnohem hůř než krvácející rána. n

Foto: Archiv