Hudební ceny jsou rozdány, ovšem letošní galavečer se nám zdál trochu jiný, mnohem emotivnější, než předešlé ročníky… Které okamžiky byly z našeho pohledu ty nejzásadnější?

1. Leošův originální taneček Ti, kdo Leoši Marešovi (36) předpovídali cestu do propadliště dějin, museli pořádně skřípat zubama. Moderátor, který se blýsknul vlastní verzí hitu Gangnam Style, ukázal, že na druhou kolej rozhodně nepatří. Svižně, úderně, velkolepě, tak chtěl Mareš odstarovat letošní Anděly. A nutno říct, že se mu to povedlo! Přitom ještě den před přenosem vážně přemýšlel o tom, že chystané vystoupení pošle k ledu. „Přišel jsem na to, že to nebude vůbec jednoduché,‟ přiznal. Nakonec antré v gangnam stylu divákům přece jen naservíroval a sklidil zasloužený potlesk.

2. Velkolepá show Uznání určitě patří i pompézní scéně v Průmyslovém paláci, na níž pořadatelé letos rozhodně nešetřili. Po předchozích ročnících laděných v komornějším duchu lidé z Lewron Music vsadili na okázalou show a také angažmá tanečníka Yemiho A. D. coby uměleckého režiséra večera. Andělé tak tentokrát strčili do kapsy i Českého slavíka.

3. Dojatý Bobek Jednoznačně nejzářivější hvězdou večera byl Pavel Bobek (75), který byl uveden do Dvorany slávy. „Já jsem si všiml, že mě Bůh má poměrně rád, takže děkuji Bohu,‟ nechal se slyšet oblíbený zpěvák, kterému dojaté publikum aplaudovalo vestoje.

Zdroj: Youtube