Herec Ivan Trojan (49), který je patronem Klubu nemocných cystickou fibrózou, byl jednou z hlavních hvězd tréninku na softballový turnaj, kdy se proti sobě postavily týmy Eagles  a Real Top.

Právě v týmu Real Top známý herec září po boku dalších hvězd jakou jsou Jan Čechtický, Josef Pejchal, Josef Hervert, Leoš Noha, Jakub Kohák, Jaromír Bosák nebo Jakub Štáfek.

Všechny tréninky bere Trojan stejně zodpovědně jako zkoušení v divadle nebo natáčení nového filmu. Ani jeho spoluhráči se ale v tomto směru nenechají zahanbit.

bosak

Třeba takový Bosák! Populární sportovní komentátor v žádném případě nepotvrzuje známé rčení Kovářova kobyla chodí bosa. Na sporty má talent, takže na co sáhne, to se mu daří. Ani softball není výjimkou.

kohak

Svoje softballové umění předvedl i herec a režisér Jakub Kohák, který se blýsknul také v seriálu Okresní přebor, kde dokázal, že ani fotbal mu není cizí.

Po zmíněném zápasu se budou pálit odpaly do hřiště rozděleného na tři části, přičemž každá část bude mít svou finanční hodnotu. Každý odpálený míček do příslušné části přinese finanční prostředky na pomoc nemocným cystickou fibrózou.

Foto: Herminapress.cz