Od soboty 24. května do čtvrtka 29.května 2014 bude zahájen již tradičný „Týden s Liběnou Rochovou“, který bude probíhat  formou prodejní výstavy, která je určena pro veřejnost. 

Každý den od 12 do 20 hodin si milovníci módy mohou prohlédnout a zakoupit modely z limitované kolekce pro jaro a léto 2014. Modely bude v těchto dnech prezentovat osobně návrhářka ve svém studiu na Malostranském nábřeží.

Kolekce je rozdělena do tří částí. První část zahrnuje 12 šatů mezi kterými nechybí košilové střihy – vše v jednoduchých čistých linií, které jsou pro Liběnu typické. Šaty jsou v zářivých barvách růžové, červené, béžové a použité materiály  jsou  hedvábí a semiš. Dva modely jsou z exkluzivního double polyesteru ve výrazných barvách, které  jsou střihovým řešením zdůrazněny. Kolekce bude doplněna letními sandály v barvách ladících s modely. Nechybí ani černá a bílá bavlna, která je použita na kalhotových kostýmech  pánského stylu.

MG J_L 14

Další tři modely jsou konceptem. Šaty si může zákaznice doladit malbou nebo jinou technikou. Černé šaty mají přední díl, který se může měnit.

Třetí část tvoří pět modelů  z připravované kolekce Partitury, jež je předvojem velké oděvní výtvarné kolekce inspirované dílem Milana Grygara, která bude představena na podzim tohoto roku a na jaře 2015.

Foto: Archiv