Že by se některé zpovykané hvězdičky (nejen) českého showbyznysu mohly od služebně starších a zkušenějších bardů učit, je známá věc. Za vzor by si mohly vzít třeba Karla Gotta (74).

Oblíbený zpěvák platí za velkého profesionála, který i přes své úspěchy, zástupy fanynek a poličky plné cen zůstává nohama na zemi a dovede se radovat z úspěchu ostatních a ocenit jejich snahu a píli.

"Bavil jsem se královsky. Muzikál plný skvělé hudby, se silným příběhem, parádními kostýmy i scénou a v neposlední řadě hereckým a pěveckým obsazením, to jasný hit. Všem, kteří se na něm podíleli, patří určitě dík," nešetřil Mistr chválou poté, co si v Divadle Hybernia vychutnal muzikál Antoinetta – Královna Francie.

Podobně novinku zhodnotili i muzikáloví matadoři a odborníci na slovo vzatí, tedy Michal David, František Janeček s manželkou nebo Libuška Vojtková.

"Mám za sebou už řadu muzikálových rolí, takže nejsem žádný nováček, ovšem Marie Antoinetta patří k těm nejnáročnějším a také nejkrásnějším," svěřila se s úsměvem na rtech Monika Absolonová, která se na pódiu blýskla spolu s Dušanem Vitázkem, Michalem Novotným a mnoha dalšími.

Foto: Herminapress.cz