Souhvězdí šílenců. Hudebník Petr Janda (71) a další členové legendární kapely Olympic si název nové desky nemohli vybrat lépe!

Janda pracoval na cédéčku od června a jak prozradil, poslal členům kapely na výběr pětadvacet skladeb, z nichž oni vybrali čtrnáct kousků.

"Točili jsme jako kdysi Beatles. Písničku jsme zkoušeli až ve studiu a hned ji i natočili. A byla to paráda absolutně v pohodě a bez problémů," svěřil se Janda, který je přesvědčen, že album bude mít úspěch.

"Jsou na něm skladby, z nichž některé vyjadřují moje nálady. Jednou optimistické pak i takové, kdy mě něco štvalo. Třeba to, že jsem už pán v letech. Prostě jsem dal do některých písniček svoje pocity," nechal se slyšet na křtu v klubu Limonádový Joe.

"Jsou to skladby, trošku jiné, než v poslední době lidé od nás slyšeli, v nichž se vracíme tak trochu zpět. Já osobně doufám, že úspěšně," řekl na adresu v pořadí již 85. desky Janda, kterého přišel podpočit nejen profesor Jan Pirk, ale i jeho dcery Eliška a Marta a manželka Alice.

Foto: Herminapress.cz