Slavný filmový režisér Juraj Jakubisko oslavil svoje 75. narozeniny ve velkém stylu! Není divu. Vždyť se po nedávné transplantaci srdce podruhé narodil.

O vpravdě důstojnou party se postrala hlavně Jakubiskova manželka Deana (55). Ne nadarmo patří mezi nejzkušenější produkční v československých luzích a hájích.

Prominentní hosté ve večerních róbách a padnoucích oblecích nepřáli šťastnému oslavenci nikde jinde než v Obecním domě. "Obrátila jsem se také na primátora Bohuslava Svobodu a oslava proběhla pod záštitou magistrátu," pochvalovala si podnikavá Jakubisková.

pirk

Mezi gratulanty zářil přednosta Institutu klinické a experimentální medicíny Ladislav Pirk, který před časem Jakubiska operoval a pomohl mu vrátit se do života.

kerndl

Dorazili i manželé Kerndlovi. Čas si našly také mnohé slavné dámy, které se ve filmech známého režiséra blýskly nebo s ním někdy spolupracovaly, jako například Jana Švandová, Sandra Pogodová či Markéta Hrubešová.

polivka

Ve velmi dobrém rozmaru přišel také Bolek Polívka, kterému v posledních měsících vinou problémů jeho Farmy do smíchu zrovna dvakrát nebylo. Stačilo pár sklenek lahodného moku a oblíbený herec a moderátor opět bavil celou společnost.

Janda

S dobrou náladou na večírek zavítali i rocker Petr Janda s manželkou Alicí. Ani jemu pár týdnů zpátky nebylo zrovna do zpěvu poté, co se kapela Olympic, všichni blízcí a známí museli naposledy rozloučit s bubeníkem Milanem Peroutkou.

V Obecním domě šlo ale v první řadě o oslavu života a dobré nálady, smutek tu proto neměl místo. To ostatně nejlépe předvedl sám Jakubisko, který si za nenapádného "dozoru" profesora Pirka střihl i bujarý taneček.

jakubisko

Foto: Herminapress.cz