Hledáte-li místo, kde najdete klid, sofistikované prostředí a vynikající gastronomii, zajděte do SOHO. Šéfkuchař Petr Kunc, který vařil i pro anglickou královnu Alžbětu II., se postará, aby vám chutnala jak romantická večeře, tak i rodinný brunch s víkendovým programem.

„K narozeninám jsme si nadělili kompletní přestavbu kuchyně, konceptu i designu," prozradila majitelka Beáta Baníková a dává nahlédnout pod pokličku velkých změn, kterými SOHO prochází.

Zásadních změn doznaly nejen prostory a design SOHO, ale i celkové menu, za nímž stojí šéfkuchař Petr Kunc, který vařil i pro anglickou královnu Alžbětu II., Buckinghamský palác, Kensingtonský palác, sira Eltona Johna, Valentina, Louise Vuittona, VIP Wimbledon, VIP olympijský park, Royal Ascot, Bafta Awards  a další.  Petrovu kuchyni vnímají návštěvníci doslova všemi smysly. Ačkoliv si zakládá na tradici klasických kuchyní, jeho transformace základních vybraných surovin do art formy je vizuálně i chuťově úžasná.

"Miluji svoji práci. Učil jsem se a vnímal práci těch nejlepších kuchařů ( Albert Roux, Michel Roux junior, Pierre Gagnaire, Giorgio Locatelli, Raymond Blanc, Tom Aikens, Heston Blumenthal, Nuno Mendes, Richard Corrigan, Agnar Sverrisson… ) a uvědomoval si zároveň, jak krásný i těžký byznys je špičková gastronomie. Rozhodl jsem se vrátit do Čech a moji představu o dokonalé a chutné kuchyni vtěsnat do této nádherné restaurace," prozradil Petr Kunc.

Foto: Soho