I když v roce 1996 v soutěži krásy nedosáhla až na úplný vrchol, kariéře Ivy Kubelkové (36) to ani v nejmenším neuškodilo, naopak!

Mnozí ji ihned po zvolení prorokovali velkou budoucnost. A měli pravdu. Z kategorie vnadných krásek se Iva časem díky své píli a talentu dostala z pozice modelky až na moderátorku a herečku.

Obé zvládla víc než dobře. Oblíbili si ji nejen diváci Velmi křehkých vztahů, ale i seriálu Cesty domů. I na poli moderátorském uspěla a dnes je v této oblasti velmi vyhledávanou profesionálkou.

Iva ale dobře ví, že i přes rodinný život za Prahou se není třeba uzavírat před světem, a tak nechyběla ani na 10. narozeninách České Miss.

Oblékla si černé šaty a plášť s kožíškem stejné barvy a záplavu černé odlehčila béžovými střevíčky a psaníčkem. Výsledkem byl velmi příjemný model, který s několika obměnami využila i několik dní poté na slavnostním vyhlášení Ženy regionu 2013 v hotelu Augustine.

Zde také Kubelková předvedla svůj nový účes ve stylu módního ombré, kdy světlé prameny vlasů přecházejí v tmavé. V jejím případě šlo jistě o trefu do černého, co říkáte?!

Čas na pozdravení královen krásy si našla i Iva Kubelková.

Foto: Herminapress.cz